Władca pierścieni
Ujrzeć Śródziemie po raz kolejny

Ujrzeć Śródziemie po raz kolejny

Władca Pierścieni – www.taniaksiazka.pl to ponadczasowa klasyka fantasy. To dzieło, którego popularność od lat nie maleje i ciężko przecenić jego wartość. Cały czas pojawiają się także wznowienia książek i niektóre z nich są naprawdę znakomite.

Ponowna ekscytująca wyprawa do Śródziemia

Jeśli już się na coś skusić to najlepiej nie ograniczać się pod tym względem. Mimo że mam już kilka wersji powieści J.R.R. Tolkiena to czasem włączam do kolekcji kolejne egzemplarze. Nie jestem może zagorzałym zwolennikiem zbierania wszystkiego, lecz czasem decyduję się szczególnie na coś, co przykuwa moją uwagę. Tak stało się właśnie w przypadku pakietu “Władca Pierścieni” zawierającego trzy tomy wydanego przez Muzę.

Zestaw wizualnie prezentuje się bardzo efektownie. Każda część posiada twardą okładkę. Ilustracje na nich są estetyczne i pasują do całości – brak w tym przypadku przepychu i upchnięcia na nich jak największej ilości elementów. Uważam to za zaletę, ponieważ czasem mniej znaczy lepiej. Dzięki temu książki ładnie prezentują się na półce i ten widok jest bardzo przyjemny, o czym mogę śmiało zapewnić. Nie będę się za to rozpisywał o zawartości, bo nie ma to najmniejszego sensu. Osoby interesujące się literaturą fantasy dobrze znają “Władcę Pierścieni”. Jeśli ktoś zaczyna swoją przygodę z tym gatunkiem, to zachęcam do sięgnięcia po to dzieło jako pierwsze.

Wspomnę za to o cenie. Jak za trzy książki to jest ona naprawdę atrakcyjna. Nabywając pojedyncze części, zapłaci się więcej. Jest to również wielki atut tego pakietu. Dzięki temu można mieć klasykę fantasy w przyjaznej cenie. Warto się nad tym zastanowić chociażby dlatego, że ich wydania zachwycają. Pojawia się też ochota po raz kolejny wybrać się do Śródziemia.

Doskonały pakiet zawierający literaturę fantasy w najlepszym wydaniu

Szukając ciekawych wydań książek, można naprawdę trafić na coś interesującego. Jak dla mnie czymś takim jest pakiet “Władca Pierścieni“. Jest on świetną okazją, żeby jeszcze raz zawitać do świata, który wykreował J.R.R. Tolkien. Wziąć ponownie udział w ekscytujących wydarzeniach to wystarczająca zachęta. Wystarczy sięgnąć po ten zestaw i tak się stanie.